Новости

alt
Уважаемые клиенты интернет-магазина Радиодетали, в пятницу 08.09.2017 г. в период с 20:00 до 23:00 на нашем сайте будут проводиться регламентные работы. В этот период времени возможны перебои с доступом к нашему сайту radiodetali.com.ua
8 сентября 2017

Подробнее

alt
Вітаємо наших покупців та друзів з Днем Незалежності! Ми будемо святкувати з усією країною, то ж ваші замовлення, надіслані 24 серпня, будуть оброблені тільки починаючи з ранку 25-го.
23 августа 2017

Подробнее

alt
График работы на майские праздники
29 апреля 2017

Подробнее

alt
Изменения в корзине заказа
26 апреля 2017

Подробнее

alt
График работы в Пасхальные праздники
12 апреля 2017

Подробнее

alt
Внимание клиентам интернет-магазина "Радиодетали" !!!
22 февраля 2017

Подробнее

alt
Открыта вакансия
1 ноября 2016

Подробнее

alt
Защитите ваши устройства от вредоносных помех!
13 октября 2016

Подробнее

Перейти к странице:

На виконання вимог п. 6 ст. 6 та п.1.1. ст. 11 Закону України «Про захист персональних даних» даю згоду на обробку?збір, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання та поширення (розповсюдження, реалізацію, передачу), знеособлення персональних даних. Наведена вище інформація також може надаватись третім особам, безпосередньо задіяним в обробці цих даних, а також в інших випадках прямо передбачених законодавством.

Дозволяю включити інформацію про мене до баз персональних даних з метою їх обробки у електронних базах та ведення їх обліку, а також відомості про мої права, визначені Законом України «Про захист персональних даних» та про осіб, яким мої дані надаються для використання.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Повідомляємо, що надані Вами відомості, включені до баз персональних даних з метою їх обробки, для ведення обліку в межах, передбачених законодавством. Для виконання вищезазначеної мети Ваші дані можуть надаватись третім особам, безпосередньо задіяним в обробці цих даних.

Відповідно до ст.8 Закону України «Про захист персональних даних» суб’єкт персональних даних має право:

Guest, Ваш заказ готов к сборке и зарезервирован для вас. Пожалуйста, подтвердите, что вы готовы приобрести все позиции в указанных количествах и по указанным ценам, и выберите удобный способ оплаты и доставки. После подтверждения заказ будет отдан на сборку и внести изменения в него будет нельзя.

КомментарииДоставкаПодтвердить заказ?

^ Наверх