Перша сходинка. Резистори, частина друга (продовження)

Статью просмотрели 387 человек

На виконання вимог п. 6 ст. 6 та п.1.1. ст. 11 Закону України «Про захист персональних даних» даю згоду на обробку?збір, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання та поширення (розповсюдження, реалізацію, передачу), знеособлення персональних даних. Наведена вище інформація також може надаватись третім особам, безпосередньо задіяним в обробці цих даних, а також в інших випадках прямо передбачених законодавством.

Дозволяю включити інформацію про мене до баз персональних даних з метою їх обробки у електронних базах та ведення їх обліку, а також відомості про мої права, визначені Законом України «Про захист персональних даних» та про осіб, яким мої дані надаються для використання.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Повідомляємо, що надані Вами відомості, включені до баз персональних даних з метою їх обробки, для ведення обліку в межах, передбачених законодавством. Для виконання вищезазначеної мети Ваші дані можуть надаватись третім особам, безпосередньо задіяним в обробці цих даних.

Відповідно до ст.8 Закону України «Про захист персональних даних» суб’єкт персональних даних має право:

Guest, Ваш заказ готов к сборке и зарезервирован для вас. Пожалуйста, подтвердите, что вы готовы приобрести все позиции в указанных количествах и по указанным ценам, и выберите удобный способ оплаты и доставки. После подтверждения заказ будет отдан на сборку и внести изменения в него будет нельзя.

КомментарииДоставкаПодтвердить заказ?

^ Наверх