Статьи

Перейти к странице:
Індуктивності, дроселі, трансформатори, ферити, позначення на схемах, властивості, флюси для паяння, каніфоль
Позначення на схемах, ємність конденсаторів, паралельне з`єднання конденсаторів, послідовне з`єднання конденсаторів, реактивний опір, інтегральна ланка, диференційна ланка, інструменти і прилади для паяння, паяльне обладнання, припой, флюси, паяльники, типи жал
Типи, ємність, температурний коефіцієнт ємності, еквівалентний послідовний опір, маркування, типи діелектрику
З'єднання резисторів, подільник струму та подільник напруги, падіння напруги, правила малювання електронних схем
З'єднання резисторів, подільник струму та подільник напруги, падіння напруги, правила малювання електронних схем
Опір і його розрахунок, резистори постійні та змінні, маркування, потужність, напруга, позначення на схемах, температурний коефіцієнт опору (ТКО)
Закон Ома, електричний струм, сила струму, потужність, постійний і змінний струм, опір, стартовий струм, робочий струм, ази читання схем, макетування
Електричний струм, його природа, властивості, види.
Як правильно користуватись мультиметром та тестером. Вимірювання постійної та змінної напруги, струму, опору.
Види мультиметрів, їхні переваги та недоліки, рекомендації щодо вибору, позначень діапазону виміру, управління режимами виміру та приєднання щупів.
Отключили свет? Не беда. Мы знаем, что Вам нужно делать!
Европейское качество для Вашего устройства!

На виконання вимог п. 6 ст. 6 та п.1.1. ст. 11 Закону України «Про захист персональних даних» даю згоду на обробку?збір, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення, використання та поширення (розповсюдження, реалізацію, передачу), знеособлення персональних даних. Наведена вище інформація також може надаватись третім особам, безпосередньо задіяним в обробці цих даних, а також в інших випадках прямо передбачених законодавством.

Дозволяю включити інформацію про мене до баз персональних даних з метою їх обробки у електронних базах та ведення їх обліку, а також відомості про мої права, визначені Законом України «Про захист персональних даних» та про осіб, яким мої дані надаються для використання.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Повідомляємо, що надані Вами відомості, включені до баз персональних даних з метою їх обробки, для ведення обліку в межах, передбачених законодавством. Для виконання вищезазначеної мети Ваші дані можуть надаватись третім особам, безпосередньо задіяним в обробці цих даних.

Відповідно до ст.8 Закону України «Про захист персональних даних» суб’єкт персональних даних має право:

Guest, Ваш заказ готов к сборке и зарезервирован для вас. Пожалуйста, подтвердите, что вы готовы приобрести все позиции в указанных количествах и по указанным ценам, и выберите удобный способ оплаты и доставки. После подтверждения заказ будет отдан на сборку и внести изменения в него будет нельзя.

КомментарииДоставкаПодтвердить заказ?

^ Наверх